Home page ˇ Articles ˇ Download ˇ Links ˇ Contact ˇ Career ˇ Tourist programs 2019 ˇ Thursday, September 19, 2019
Navigation
Home page
FAQ-najczęstsze pytania
Gallery- Prestige Lemanski Tour
Search
The Royal Hotel - Your hotel in Weston-super-Mare!!!
History of England

Latest Articles
Our private Jets fle...
Famous Waterfalls of...
King Arthur & Avalon
Weston-super-Mare (H...
The Knights Templars...
Zoom
By clicking on the photo you walk in the gallery.
Hovering over the photos and captions-are magnified.
Info
Would you like to post your ad on the website of Travel Agency-Prestige Lemanski Tour ?

No problem, call or send e-mail to us.

All articles, news, interviews, etc., etc., from are not marked by copyright, may appear on the website of the Travel Agency-Prestige Lemanski Tour, however if that someone has something against ..... Please feel free to blame corporations such as Google, You Tube, etc., etc., etc........ !
Kind Regards
Christopher Lemanski
Internet connection sharing
Touristlink Certification Badge Touristlink Certification Badge
Dorota Grendysa "Wojowniczka" z Weston-super-Mare
Dorota Grendysa (kick-boxing) jest absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego na wydziale Wychowania Fizycznego i w-ce mistrzynią Polski południowej w K1Rules w kick-boxingu. Posiada licencje instruktorsko- trenerską. Ma 27 lat przyjechała do Anglii z województwa podkarpackiego i mieszka od dwóch lat w Weston-super-Mare.
Niedawno Dorota zwyciężyła na Gali Battle of Jersey zaliczanej do pucharu Anglii, w której pokonała 3:0 zawodniczkę angielska. Walczyły ze sobą w finale , gdzie wynik punktowy przeważył na korzyść Doroty. Dorota przyzwyczaiła nas już do sukcesów i znajduje nie tylko w Weston-super-Mare coraz więcej fanów. Poprosiłem ja o wywiad.
Prestige Lemanski Tour: Co trzeba w sobie mieć, żeby w trakcie swojej kariery wygrywać Puchary ? Przecież kick-boxing trenuje bardzo wielu, a tylko nielicznym się to udaje.
Dorota Grendysa: Do każdego turnieju trzeba się przygotować zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Szczególnie długo i ciężko pracuje się nad kondycją, techniką i silą. Na ringu właśnie to decyduje. Czy będzie to Puchar Anglii, czy inne mniejsze lub wyższe rangą zawody, trzeba być przygotowaną na wojnę w ringu, a w szczególności w formule full contact i przy takich wagach jak moja 52kg.
Prestige Lemanski Tour: Przez ostatnie dwa lata było głośno o Twoich kolejnych sukcesach. Wzbudzają zaufanie dochodziłaś do nich ciężką pracą. Ile lat trenujesz? Jakie były kolejne etapy w Twojej drodze do sukcesu w Anglii?
Dorota Grendysa: Zaczęłam w wieku 8 lat od lekkoatletyki, ale jakoś zawsze kusiły mnie sporty bardziej kontaktowe. Kiedyś w telewizji oglądałam filmy o sztukach walki w niedługim czasie przez przypadek ujrzałam plakat reklamowy klubu, zapraszający na treningi kickboxingu przy stacji PKS-u w moim mieście, no i zostałam, kick-boxerką. Już po miesiącu żmudnych treningów pojechałam na pierwsze zawody. Trenuje cztery razy w tygodniu po 1,5 godziny dziennie a soboty i niedziele poświęcam na odnowę biologiczna. Gdy zbliżają się zawody trening jest częstszy np. przed walka o Puchar Anglii trzeba trenować miesiąc po 5-6 treningów w tygodniu . Do klubu w Weston-super-Mare trafiłam w 2010 roku. Dzięki ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniom pojechałam jako Polska zawodniczka do Nottingham, gdzie zdobyłam srebrny medal, przegrywając z zawodniczka z Jersey. Byłam wtedy w świetnej formie, przygotowywał mnie Dawid Masel.
Prestige Lemanski Tour: Czy zawodnik tak naprawdę znajduje dość czasu na dom, przyjaciół, miłość?
Dorota Grendysa: Czasu wolnego mam niewiele, ale staram się go dobrze zorganizowac. Musze pogodzić prace, treningi, prowadzenie zajęć (Adrenaline Fight Club) i przyjemności z przyjaciółmi a na tego jedynego jeszcze czekam.
Prestige Lemanski Tour: Ring to nie życie. Nie masz problemów z przestawieniem się jakby na inne obroty? Nie masz syndromu walki o wszystko i z wszystkimi? Jak przestawiasz psychikę na bardziej pokojowy tryb ?
Dorota Grendysa: Problemów z przestawieniem się na normalny tryb życia raczej nie mam i gdy w kalendarzu sportowym mam oczko, funkcjonuję zupełnie normalnie. Lubię jak każdy człowiek leniuchować i korzystać ze swoich młodych lat.
Prestige Lemanski Tour: Jak jest tak naprawdę na ringu? Staja obok siebie dwie bardzo twarde kobiety, wojowniczki. Co tak naprawdę czujesz, kiedy uderzasz, kopiesz? Mówicie, że nie chcecie zrobić przeciwniczce krzywdy, ale tak naprawdę na tym to polega
Dorota Grendysa: Na ringu, jak w życiu, wygrywa lepszy, ta która jest lepiej przygotowana, odporniejsza psychicznie, myślaca. Nigdy nie jest tak, ze chcę zrobić przeciwniczce krzywdę, lecz to nie jest gra w szachy tylko walka. Każda walczy o zwycięstwo.
Prestige Lemanski Tour: Twoi mentorzy, mistrzowie, autorytety?
Dorota Grendysa: Moim wzorem sportowca są: Agnieszka Rylik mistrzyni świata w kick-boxingu (amatorskie i zawodowe) , mistrzyni świata w boksie (federacji WIBF oraz WIBO) oraz Iwona Guzowska mistrzyni świata w kickboxingu i boksie zawodowym. Wiele się od nich nauczyłam.
Prestige Lemanski Tour: W Weston-super-Mare jest gdzie trenować na Twoim poziomie?
Dorota Grendysa: W Weston-super-Mare raczej nie ma gdzie trenować, brakuje wykwalifikowanej kadry trenerskiej żebym mogła się rozwijać i iść do przodu a nie stać w tym samym miejscu, wszystkiego co jest potrzebne do treningów od sali po odnowę biologiczna. A jeżeli już gdzieś jest, to trzeba niestety dużo płacić. Często jeżdże do Bristolu na treningi lub sparingi. Chodzę także na siłownie i basen.
Prestige Lemanski Tour: A Twoje dalsze plany sportowe? Kariera rozwija się wręcz znakomicieDorota Grendysa: Co do dalszych planów sportowych, to na pewno wyjazdy na turnieje . Najbliższy już we wrześniu. Chcę również zdobyć pierwsze miejsce w mistrzostwach Anglii.
Prestige Lemanski Tour: Jakie masz plany poza kariera zawodnicza?
Dorota Grendysa: Uprawianie sportu to nie wszystko, dlatego również próbuję znaleźć swoje miejsce na ziemi. A później? Zobaczymy, na pewno pozostanę w sporcie aktywna ale już tylko jako trener.
Prestige Lemanski Tour: Kilka rad dla młodych adeptów kickboxingu. Gdzie się zgłosić, w jakim wieku, jak postępowac?
Dorota Grendysa: Tym, którzy chcieliby trenować kickboxing, nawet już od 5 roku życia, polecam klub który sama reprezentuje , Adrenaline Fidght Club-Weston-super-Mare. W wolnych chwilach również prowadzę w nim zajęcia. Zapraszam również wszystkich tych małych i dużych obojga płci,drzwi są dla Wszystkich szeroko otwarte.
Prestige Lemanski Tour: Dziękuję za czas , który mi poświeciłaś i mam nadzieje, ze jeszcze nie raz o Tobie usłyszymy, pozdrawiam i życzę sukcesów.
Christopher Lemanski
Comments
No Comments have been Posted.
Post Comment
Please Login to Post a Comment.
Ratings
Rating is available to Members only.

Please login or register to vote.

No Ratings have been Posted.
Translator
Adventure tourism is a type of niche tourism involving exploration or travel to remote areas, where the traveler should expect the unexpected. Adventure tourism is rapidly growing in popularity as tourists seek unusual holidays, different from the typical beach vacation. Mountaineering expeditions, trekking, bungee jumping, flying, rafting and rock climbing are frequently cited as an examples of adventure tourism.
JOIN US - TRAVEL AGENCY - PRESTIGE LEMANSKI TOUR ! ! !
USE TRANSLATOR
Our unconventional Travel Agency is like a shirt close to your body. The best shirt you have ever had. Say a wish and it will come true! Do you want to have a holiday invented just for you? Contact us and we will create it on your request, and we will send you there ... where you can broaden your fantasy. It is you who choose who you want to be, where you want to be, and what you want to do! ! ! And everything depends on ...thickness of your wallet :-)
Clock - Jet - Yacht
Global Private Jet Service on Demand 24/7( look-Latest Articles). Servicing all International and Domestic Flights. You welcome - call us.

Time in the United Kingdom.

LUXURY

Yacht charter Mediterranean - Yacht charter Caribbean - Yacht charter Indian Ocean Yacht charter Pacific - Gulet yacht charter ( look-Latest Articles).

Users Online
Guests Online: 1
No Members Online

Registered Members: 3,432
Unactivated Members: 0
Newest Member: wiepniczek
Welcome
Prestige Lemanski Tour
Certtificate no
Travel Agency
Prestige Lemanski Tour Co.,Ltd.
Weston-super-Mare
United Kingdom

Certtificate of Incorporation of a Private Limited Company Company Number 9021135

Prestige Lemanski Tour

713077 Unique Visits
Engine: PHP-Fusion v6.01.6 © 2006
ADW Lion Heart - Theme by Amilla Dee Webdesign


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie